Vlčí máky v interiéru

Když milujete vlčí máky a tulipány v interiéru

Do vlčích máků a tulipánů jsem se zamilovala při návrhu interiéru roubenky. Červená je ideální barvou ke světlému smrkovému dřevu roubenky.

Máte květinu, která vám dělá radost větší než ostatní květy? Jaká je vaše oblíbená květina? Prolíná se interiérem vašeho domova? Jsou její barvy vašimi oblíbenými barvami, které promítáte do vašeho bytu nebo alespoň do některých místností?

Když jsem před časem plánovala interiér naší roubenky, už tehdy jsem měla doma jídelní servis s vlčími máky. Roubenka je smrková, natírali jsme ji pouze bezbarvými vosky OSMO, abychom zachovali světlý odstín dřeva v interiéru.

Červená pak byla barvou, která do interiéru skvěle zapadla. A od té doby mi rodina ale také přátelé, kteří mě dobře znají, udělají radost a tu a tam mi přidají kousek té krásy.

Sama ráda vybírám a nakupuji doplňky, které ladí do interiéru.

Nejčastěji jsou to bytové textilie:

  • závěsy
  • polštářky na sedačku
  • povlečení
  • prostírání
  • kusové koberce
  • přehozy
  • i textilní tapety

Snažím se klienta vždy poznat a navrhnout pro něj takové textilie, které zrcadlí to, co má klient rád, které interiér zútulní a udělají z něj místo, ve kterém se bude cítit dobře.

Pro klienty zajišťuji vše od zaměření celého prostoru, po výběr látek, zprostředkování jejích ušití, až po dodání přímo do interiéru včetně pověšení záclon a závěsů.

Uvažujete o novém bytovém textilu do vašeho domova? Objednejte si nezávaznou konzultaci – stačí napsat na interiery@michaelakopecka.cz nebo zavolat na +420 777 023 023.

Zkuste se zasnít, která květina vám vykouzlí úsměv ve tváři.

Michaela Kopecká

Mou vášní jsou bytové interiéry. Skrze mé konzultace, funkční a v praxi ověřené tipy a postupy i odborné články inspiruji své klienty k celoživotní radosti z domova. Motivuji k objevení citu pro interiér a prostorové uspořádání. Kvalitní domov je důležitý pro náš zdravý a spokojený život.


Můj příběh si přečtěte zde >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.