Reference

Irena Andrlová

Reference - Irena_Andrlova

Moc děkujeme za návrh a realizaci projektu v dětském pokoji. Neměli jsme přesnou představu, jak nejlépe dětský pokoj koncipovat s ohledem na několik komplikujících faktorů, jako vhodné umístění 2 postelí (a nemuset využít palandu), věk dětí a jejich určitou potřebu soukromí i v rámci společného pokoje, potřeba 2 míst u psacího stolu a především malá rozloha pokojíku dále omezena podkrovním skosením, jedním oknem apod. Zde se ukázalo, že nejlepším rozhodnutím bylo obrátit se na odborníka, kterým Michaela rozhodně je a ona díky svým zkušenostem byla schopná se na prostor a jeho ideální využití podívat z jiného úhlu a navrhnout skvělé řešení. Michaela do projektu zapracovala několik jedinečných nápadů, které umožňují funkční a pohodlné využití dětského pokoje pro obě dcery. Další výhodou jednoznačně pak jsou zkušenosti s různými materiály, vhodným vybavením a doplňky a také dobré kontakty s dodavateli.

Šárka Balounová

S prací paní Kopecké jsme byli velmi spokojeni. Celé tvoření návrhů bylo postavené na spolupráci. Laskavým přístupem nás vedla k finální podobě návrhu, naslouchala našim potřebám a preferencím, usměrňovala naše představy v tom, co je reálně možné a co by nemuselo fungovat. Respektovala, co jsme měnit nechtěli. Finální podoba návrhů je tedy nejen krásná, ale věříme, že i po zrealizování plně funkční. Už se moc těšíme, až návrh ožije:) Ještě jednou díky!

Ivana Ullmannová

Reference Ivana Ullmannová

Spolupráce byla naprosto bezproblémová a bezvadná. Michaela zapracovala všechny mé požadavky, byla velmi vstřícná, rychlá a ochotná, operativně reagovala na mé připomínky, k výběru zpracovala několik variant, ze kterých se bude těžko vybírat, vynikající. Děkuji a zcela určitě doporučuji 😉

Mirka Veselá

Reference - Mirka Veselá

Super přístup a krásné návrhy. Za mě 100% palec nahoru 🙂

Pavla a Jaroslav Kučerovi, Duchcov

S interiérovým návrhem zádveří a skříněk v koupelně našeho rodinného domu, zpracovaným interiérovou designérkou Ing. Kopeckou, jsme velice spokojeni. Oceňujeme viditelnou snahu designérky o propojenost a sladěnost již instalovaných prvků s nově navrženými, naplnit konkrétní uživatelské potřeby rodinných příslušníků při současném dodržení ergonomických pravidel a v neposlední řadě kvitujeme odkazy na konkrétní výrobky.