Rekonstrukce bytu 3+kk v Úvalech

Rekonstrukce bytu v Úvalech

Mými klienty byla 3-členná rodina. Syn povyrostl, změnily se priority a byt bylo třeba upravit a přizpůsobit aktuálním potřebám celé rodiny.

Zadáním bylo:

  • nový dětský pokoj pro školáka – kompletní úprava pokoje a návrh nového vybavení
  • rekonstrukce celé koupelny, změna dispozice, namísto vany sprchový kout, doplnit úložné prostory a hlavně sušičku
  • v ložnici – ke stávajícímu lůžku doplnit kapacitní vestavěnou skříň a prostor celkové zútulnit, barevně a materiálově sladit
  • v obývacím pokoji – doplnit klimatizaci a vyměnit sedací soupravu, aby se na ni „vešla celá rodina“
  • v chodbě doplnit věšák na kabáty, zútulnit chladně působící prostor

Byt jsem celkově barevně sladila. Výsledek posuďte sami.

Kompletní rekonstrukce proběhla v rekordním čase 30 dnů. Vše bylo pečlivě naplánováno a jednotlivé činnosti navazovaly jedna na druhou.

Děkujeme interiérové designérce Míše Kopecké za kompletní návrh nové dispozice, výběr barev, zařizovacích předmětů a také za zajištění celé rekonstrulce včetně koordinace jednotlivých profesí. Děkujeme také za doporučení společnosti KOMANDOR, která na základě návrhu designérky vyrobila a namontovala celkem 12 ks vestavěného nábytku do našeho bytu. Jedná se podkrovní byt s mnoha šikminami a tudíž i se sníženou možností realizace standardních úložných prostor. Proto jsme přistoupili k řešení na míru s maximálním využitím všech dostupných prostor pro získání většího množství úložného prostoru. Náš byt bohužel nemá ani sklep ani komoru. Realizací vestavěného nábytku se společností KOMANDOR jsme získali perfektní úložné prostory, které plně vyhovují potřebám celé naší rodiny. Manželé Hurdovi, Úvaly

Pro srovnání přidávám jednotivé místnosti – fotografie PŘED a PO.

DĚTSKÝ POKOJ

Úprava dětského pokoje byla skutečně výzva, protože se jednalo o podkrovní byt se zkosenými stropy (v dětském pokoji navíc dokonce ze 2 stran). Proto bylo nutné prostor pro spaní odsadit od zdi, aby při vstávání z postele člověk nezavadil o zkosení stropu.

Náročné to bylo i s vestavěnou šatní skříní umístěnou taktéž pod zkosením.

PO REKONSTRUKCI

 

PŘED REKONSTRUKCÍ pokojík vypadal takto

KOUPELNA PO REKONSTRUKCI

PŘED rekonstrukcí KOUPELNY

OBÝVACÍ POKOJ PO REKONSTRUKCI

OBÝVACÍ POKOJ PŘED REKONSTRUKCÍ

LOŽNICE PO REKONSTRUKCI

LOŽNICE PŘED REKONSTRUKCÍ

CHODBA PŘED A PO REKONSTRUKCI